Gramafon Ajans 2019 kataloğu çok yakında

Sezona doğru yaklaşırken,

Artan ekonomik dalgalanmalara karşı, fiyat politikamızı korumaya çalışarak, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Bu yıl katılacağımız PROMOSYON SHOW ve MÜSİAD EXPO fuarlarındaki standlarımızda da yeni ürünlerimizi görme imkanı bulabilirsiniz.

2017 ve  2018 de birçok başarılara imza atmış olan gramafon ajans, 2019 da da birçok yenilik ve yeni ürünlerle geliyor.

gramafon web sitesi mobil versiyonundaki whatsap ikonundan, 7/24 online destek hizmeti vermeye devam etmekte,

4 dilde 7 / 24, desteğiyle, hizmetin sınırlarını aşmış bulunmaktayız.

Her tür promosyon ürünü, ithalatı, imalatı ve tedariği konusunda hızlı ve creatif sonuçlar sunan gramafon ajans, müşterilerinin kendi rakipleri arasından sıyrılarak farklı ürünler üzerinden tanıtımlarını yapmayı hedeflemektedir.

Bu yıl sizlere yeni olarak sunabileceğimiz ürünler listesi şöyle 

-Aynalar

-Hesap Makineleri

-Powerbanklar

-Sekreterlikler

-Post it ler

-Termo Deri defterler

ve daha birçokları web sitemizde ve 2019 kataloğumuzda

ÇOK YAKINDA

Promosyon Nedir ?

Promosyon ürünleri potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtmak ve ürünlerini pazarlamasını hızlandırmak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracı ve yöntemidir.

Promosyon ürünleri sayesinde;

• Düşük maliyetli etkili tanıtım yaparsınız.

• Marka değerinizi yükseltirsiniz.

• Satış gücünü desteklersiniz.

 

• Müşteri memnuniyeti sağlarsınız.

• Hedef kitlenize ulaştırır.

 

• Marka bilinirliği sağlanırsınız.

 

 Kısaca promosyon ürünleri, firmanızı, ''marka'' yapar 

 

 

TEKNOLOJİ, PROMOSYONDA NEREYE GİDİYOR

Merhaba, bugün sizlerle, promosyon ürünleri, teknolojinin neresinde, ya da teknolojiyi ne kadar takip ediyor, onu irdeleyeceğiz.

Bildiğiniz üzere, promosyon, firmaların, yıl boyunca ve yıl sonunda, katıldığı fuarlarında, bayii toplantılarında, açılışlarında, yemeklerinde, etkinliklerinde, müşteri ziyaretlerinde, tanışma toplantılarında, kısaca kendini tanıtmak, bilinçaltı marka algısı oluşturmak istediği, markalaşmaya çalıştığı, her an ve mekanda kullanılan en etkili tanıtım, reklam yoludur.

Son yıllarda, firmalardan sıklıkla duyduğumuz, ‘’Bu yıl farklı bir promosyon ürünü yaptırmak istiyorum’’ isteklerine, GRAMAFON AJANS ekibi, tasarımını, ithalatını ya da imalatını yaptığı birbirinden creatif, farklı, sıradışı, kullanışlı ürünleriyle cevap vermekte.

GRAMAFON AJANS'ın 2018 Teknoloji ürünleri, sizi hedef kitlenizin gözünde, rakiplerinizden bir adım öne çıkartır.

2018 promosyon ürünlerimizden, Android ve ios uyumlu akıllı saatler, kablosuz veri aktarımı yapan şarj aparatları,bluetooth hoperlörler ve birçokları,müşterilerimizden tam puan alıyor.

Markasına değer veren, kurumsallaşarak büyümek isteyen, marka algısını arttırmak isteyen birçok firma GRAMAFON AJANS'ın göz alıcı, çarpıcı ürünlerini şimdiden müşterilerine yollamaya başladı bile.

Siz de geç kalmadan ürününüzü seçin, rakiplerinizden geri kalmayın

www.gramafon.com.tr/kategori/11/elektronik-urunler                                                                   Bol promosyonlu , etkili bir hafta dilerim.                                                                                    GRA-MA-FON Ekibi adına                                                                                                          İbrahim GAYBERİ

LA TECHNOLOGIE ET LES PRODUITS PROMOTIONELS,VONT JUSQU'A OU ?

 Bonjour, aujourd'hui, nous allons discuter avec vous a propos des produits promotionnels, et de la technologie.

 
Comme vous le savez tous, la promotion est l'un des événements les plus importants que les entreprises organisent chaque année et à la fin de l'année, dans les foires participantes, dans les réunions de vente, dans les cérémonies d'ouverture, dans leurs repas, lors des visites de clients, Lors des réunions pour se présenter brièvement, de créer une perception de marque subconsciente, une promotion efficace, la publicité est la voie.
Au cours des dernières années, l'équipe de GRAMAFON AGENCY a répondu aux demandes des entreprises que nous entendons souvent: «Je veux avoir un produit promotionnel différent cette année», avec des produits créatifs, différents, inhabituels et utiles que nous concevons, importons ou fabriquons.
 
L'AGENCE GRAMAFON EN 2018 Avec vos produits technologiques, vous avez une longueur d'avance sur vos concurrents aux yeux de vos clients, de vos clients potentiels et de votre public cible.
Des horloges intelligentes compatibles avec Android et iOS, des chargeurs pour le transfert de données sans fil, des hoplites bluetooth et bien d'autres encore obtiennent et obtiennent tous les points de nos clients grâce à notre collection promotionnelle 2018.
 
Beaucoup d'entreprises qui apprécient leur marque, qui veulent se développer en étant institutionnalisées et qui veulent augmenter la perception de leur marque ont déjà commencé à envoyer leurs produits attrayants et frappants à leurs clients.
Avant que vous ne soyez trop en retard, choisissez le produit que vous voulez dans la section des produits technologiques sur www.gramafon.com.tr, et ne restez pas derrière vos concurrents.
 
Beaucoup de produit promotionnelle hebdomadaire efficace vous attend.
0245 TOBLERON DİZAYN ÇOK FONSİYONLU METAL KALEM

Merhaba, bugün, sizlerle yepyeni bir ürün olan, çok fonksiyonlu metal kalemlerden 0245 kodlu ürünü inceleyeceğiz.

Promosyonun tanımından bahsedecek olursak, firmaların, yıl boyunca, katıldığı fuarlarında, bayii toplantılarında, açılışlarında, yemeklerinde, etkinliklerinde, müşteri ziyaretlerinde, yılbaşı hediyelerinde, kısaca bilinçaltı marka algısını oluşturmak istediği, her an ve her mekanda kullanabileceği en etkili tanıtım ve reklam ürünleridir.

Bu promosyon ürünlerinden, en alışılageldik olanı sizin de tahmin ettiğiniz üzere, kalemdir. İnsanların her an ihtiyacı olan bir ürün olan metal kalemi, yepyeni ve creatif tasarımlarla, inovatif ve sıradışı hale getiren, GRAMAFON AJANS müşterilerinden tam puan almaya devam ediyor.

GRAMAFON AJANS ın 0245 kodlu metal kalemini incelemeye geçersek ,

Kalemin yapısı, üçgen tasarım olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Tobleron dizayn da dediğimiz üçgen tasarımın, tutma bölmesinin, rubber olması, yazarken, kalemi daha kolay kavramanızı sağlıyor.

Kalemin gövdesinde, biri cm, diğeri inch olmak üzere, iki ayrı cetvel bulunmakta.

TELEFON STAND ÖZELLİĞİ STANDART

Geçen yıl ithalatını yaptığı , telefon standı özelliği olan kalemlerle 2017’ye damgasını vuran GRAMAFON AJANS , 0245 modelinde de bu özelliği standart olarak kullanmış, Yani, çocuklarınızla telefondan video izlerken, telefonu sabitlemek için arkasına kitap ya da bardak koymaya son. :)

Ayrıca ekran silme keçesi de es geçilmemiş. Kalemin arka kısmında yer alan ekran temizleyici keçeyle telefonunuzun ekranını temizleyebilirsiniz.

TOUCHPEN DE STANDART

Telefonunuzda sms yazarken ya da not alırken, klavyenizin, parmak ucunuzu, basacağınız tuşun yanındaki tuşu algılamasından sıkıldınız mı ? O halde, Dokunmatik ekran uçlu 0245 metal kalem tam size göre, garanti veriyoruz , rahat edeceksiniz.

EN CAN ALICI ÖZELLİK : TORNAVİDA

Bitti mi ? Daha bitmedi, bunca özelliğin bir arada toplandığı bir kalemde daha ne olabilir ki diyecekseniz, henüz, GRAMAFON AJANS'la çalışmamışsınız demektir.

Masanızın üstünde kullandığınız ofis araç gereçlerinin vidası mı çıktı, ya da gözlüğünüzün vidası mı gevşedi ? Hemen 0245 metal kalemin arka kısmını çekip çıkartın, içindeki, yıldız ve düz tornavida ucuyla her tür tamiratınızı yapabilirsiniz.

Markasına değer veren, kurumsallaşarak büyümek isteyen, marka algısını arttırmak isteyen birçok firma GRAMAFON AJANS'ın göz alıcı, çarpıcı ürünlerini şimdiden müşterilerine yollamaya başladı bile.

Siz de geç kalmadan www.gramafon.com.tr adresindeki, metal kalemler kısmından dilediğiniz ürünü seçin, rakiplerinizden geri kalmayın.

Ya da direk aşağıdaki linke tıklayarak bu muhteşem kalemi yakından iceleyebilirsiniz.

gramafon.com.tr/%C3%BCr%C3%BCn/0245/300/26/tobleron-dizayn-metal-tukenmez-kalem

Bol promosyonlu, etkili tanıtımlı haftalar dilerim.

İbrahim GAYBERİ

Kraft set 0760

 

 Kraft set 0760

 Merhaba, bugün, sizlerle yepyeni bir ürün olan masaüstü Kraft set 0760 kodlu ürünü inceleyeceğiz.

 Son yıllarda bir hayli revaçta olan, Kraft ürünler ya da başka bir deyişle geri dönüşümlü ürünler, doğaya katkı sağlaması, kolay baskı yapılabilmesi ve uygun fiyatıyla, firmaların sevdiği ürünlerin arasına girdi. Firmaların, yıl boyunca ve yıl sonunda, katıldığı fuarlarında, bayii toplantılarında, açılışlarında, yemeklerinde, etkinliklerinde, müşteri ziyaretlerinde, bilinçaltı marka algısını oluşturmak istediği, her an ve her mekanda kullanabileceği en etkili tanıtım ve reklam aracı olan promosyon ürünlerinden, geri dönüşümlü ürünler,sektördeki yerini almış bulunmakta.

 Kraft set 0760, alışılageldik masaüstü ürünlerden farklı olarak, kutu halinde müşterinize gidiyor ve açıldığında şaşırtıcı şekilde, ebadının tam 4 katına çıkıyor.

En sol da kalemlik

Kalemlik, masaüstü ürünlerin olmazsa olmaz kısmıdır. Masanızın üzerindeki dağınık halde duran kalemlerin toplanma zamanı geldi. Hepsini toplayıp, Kraft set, 0760 a doldurabilirsiniz.

Ortada telefon standı ve Kartvizitlik

Ürünün orta kısmında, telefonunuzu koyabileceğiniz bir duvar bulunmakta, böylelikle dağınık masalarda telefonunuzu aramaya son. Telefonunuz, Kraft set 0760’ın telefon bölmesinde.

Ayrıca bu bölmenin hemen ön kısmında kartvizitlik gözü de unutulmamış. Kartvizitlerinizi toplu halde koyabileceğiniz bölme de firmaların beğenisini topladı.

Post-it unutulmamış

Kraft ürünlerde, renkli post-itleri sıklıkla kullanan GRAMAFON AJANS, Kraft set 0760 da renkli post-it i es geçmemiş. Ofis çalışanlarının, hayat kurtarıcısı olan, renkli post-it ler, ürünün sağ kısmında bulunuyor. Hemen yanında, mıknatıslı zemin kısmına masaüstündeki toplu iğne, ataç, tel zımba gibi ürünleri de yapıştırabilirsiniz. Bu özellik daha önce hiç bir Kraft üründe kullanılmamış olup, ilk defa GRAMAFON AJANS, Kraft set 0760 da kullanmıştır.

Not kağıtlığı da ürünün ekstrası

Bu kadar özellikten sonra üründe bir de firmanızın kendi logosuna ait, baskılı not kağıdı bölmesi olması, gerçekten Kraft set 0760 ı diğer craft ürünlerden bir hayli öne çıkarıyor.

Markasına değer veren, kurumsallaşarak büyümek isteyen, marka algısını arttırmak isteyen birçok firma GRAMAFON AJANS ın göz alıcı, çarpıcı ürünlerini, müşterilerine yolladı bile.

Siz de geç kalmadan www.gramafon.com.tr adresindeki, geri dönüşümlü ürünler kısmından dilediğiniz ürünü seçin, rakiplerinizden geri kalmayın.

Ya da direk aşağıdaki linke tıklayarak  bu muhteşem ürünü yakından inceleyebilirsiniz.

http://gramafon.com.tr/%C3%BCr%C3%BCn/0760/131/15/renkli-yapiskanli-notluk-masaustu-set

Promosyon ürünleri firmanızı ’’marka’’ yapar.

İbrahim GAYBERİ

 

GRAMAFON PROMOSYON BÜYÜK ÜYE GÜNÜ STANDI

 GRAMAFON PROMOSYON BÜYÜK ÜYE GÜNÜ STANDI

Gramafon promosyonun, Bu yıl ilk defa katıldığı BNI Büyük üye günü çok renkli ve etkili geçti.

2019 ürünlerimizi sezon öncesi görücüye çıkartmanın gururunu yaşayarak, bayilerinden büyük ilgi toplayan gramafon promosyon, yeni sezon ürünlerinin sinyallerini de vermiş oldu.

Yaklaşık 700 firmanın katıldığı organizasyonda stand açan firmamız ziyaretçi akınına uğradı.

 

PROMOSYON SHOW FUARI 2018

 GRAMAFON PROMOSYON PROMOSYON SHOW FUARI

Bu yıl ilk olarak katıldığımız Promosyon Show Fuarı 26-29 Eylül 2018 de Pullman Hotel İstanbul da gerçekleşti.

Promosyon sektöründen farklı dallarda, toplam 98 firmayla krize meydan okuyan promosyon Show fuarında, gramafon promosyonun 80 m2 lik standı, fuara damgasını vurdu.   

2019 ürünlerini görücü önüne çıkarmanın gururunu yaşayarak, ziyaretçi akınına uğrayan gramafon promosyon, sektörde vitrinde olmanın gururunu yaşadı.

 Lazer baskıya uygun defteri ve ışıklı powerbankıyla fuarda ilgi odağı oldu.

Diğer hiç bir rakibimizde bulunmayan lazer baskı sonrası renk değiştiren bukalemun defter, bu yılın hitleri olmaya aday.. Demedi demeyin.

Sizleri de en yakın zamanda ürünlerimizi görmek için showroomumuza bekleriz.

 

 

 

Promosyon sektörü 2019 da gelinen son nokta

Promosyon ürünleri hedef kitleye hızlı ulaşabilmesi, hızlı yayılması, kullanıcının ya da müşterinizin hayatındaki kullanım alanına çok hızlı yerleşmesiyle, etkili bir tanıtım ürünü olmuştur.

Gazete dergi, TV, radyo, açık hava vb. gibi yüksek bütçe gerektiren reklam mecraları yerini daha düşük bütçeyle, her firmanın kolayca yaptırabileceği promosyon ve tanıtım ürünlerine bırakıyor.

Diğer alternatif reklam mecralarına göre çok daha ekonomik olması ve hedef kitleye kolay ulaşması da en büyük avantajlarından...

Promosyon ürünleri, 2008 yılı  ekonomik krizinden sonra büyüyen ülke ekonomisiyle, ivme kazanarak, tanıtım ve reklam sektöründe zirveye oturmuştur. KOBİ ve büyük ölçek statüsündeki firmaların da promosyon ürünlerine artan ilgisi; sektörün büyümesine büyük katkı sağladı.

Ayrıca, son iki yılda promosyon sektöründe bir çok ürün grubunda, yerli üretim yatırımları arttı ve artmaya devam ediyor. Yerli üretimle sağlanan yurt genelindeki istihdam, büyük önem arz etmektedir.

Bu gelişmelerle birlikte, ürünlerimizin çeşitliliğinde ve kalitesinde de ciddi ilerlemeler kaydettik. Çok creatif, inovatif ve kaliteli ürünler üretmekteyiz. Müşterinizin, kullanımı kolay, severek yanında taşıyacağı, sürekli yenilenen modellerimizle, farklı olduğunuzu gösterin.

Bu yıl da sizlere çok farklı bir kreasyon ve inovatif ürünler sunuyoruz. Umarız, siz de promosyon ve reklam tanıtım ürünlerinin etkisini hisseden firmalardan olursunuz.

GRAMAFON PROMOSYON 2020 YE MERHABA DEDİ

2019 PROMOSYON SHOW FUARI ÇOK HAREKETLİ GEÇTİ

2020 Promosyon sezonuna bomba gibi hazırlanan Gramafon Promosyon, 25-28 Eylül 2019 Tarihinde Pullman Hotel Convention Center İstanbul da düzenlenen Promosyonshow 2019 da, yepyeni ve etkili ürünlerle dolu koleksiyonunu 1. Hol No B6 da sergiledi. 

Fuara ve Gramafon Promosyon standına büyük ilgi gösteren, ziyaretçi ve sektör temsilcileri, bu yıl, düzelen ekonomiyle birlikte promosyonun çok daha iyi olacağının göstergesi.

Dilerseniz, youtube da ki tanıtım videomuzu izleyin ve bizi takipte kalın

https://youtu.be/Tt7e7agmNqg 

MÜSİADEXPO 2020
Merhaba,
Gramafon Promosyon olarak, yeni ürünlerimizi sergilediğimiz MÜSİAD EXPO 2020 Fuarı’nda ziyaretçi akınına uğradık.
 
Yurtiçi ve yurtdışındaki müşteri ağının yanı sıra, pek çok MÜSİAD üyesi firmaya da sorunsuz hizmet vermekte olan Gramafon Promosyon, Kurumsal Promosyon ve Hediyelik Reklam ürünleri konusunda sektöründe öncüdür.
 
Ticaretimizin ve beşeri ilişkilerimizin artarak sürmesini temenni ederiz.
  
Ürünlerimizi 7/24 inceleyebileceğiniz web adresimiz:
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle

 

https://youtu.be/v0FrxRQWTVA

GRAMAFON PROMOSYON 2022 BOMBA GİBİ

GRAMAFON PROMOSYON, 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında  Bu yıl 5incisi düzenlenen promosyon show fuarında yine her zaman olduğu gibi fuarın gözde firmalarından biriydi.

Bu yıl ana kategorilerimiz, Seramik Porselen, Gerçek Deri, Tekstil, Ahşap ve Kağıt grubuydu. Pandemi olmasına rağmen 100 den fazla yeni ürün sergileyen gramafon promosyon müşterilerinde, göz dolduruculuğundan ödün vermedi.

Bu yıl ki yenilikler

- Süblimasyon kupa da fuar fiyatı 6,75 TL fiyatı müşterilerin yüzünü güldürdü.

- Kişiye özel çorap üretimiyle müşterilerinizin çoraplarına isimlerini dokuyabilmemiz büyük ilgi çekti.

- Ahşap oyuncaklar dikkat çekti.

- Defter ajanda grubunda, güven vericili termoderi defter ve lazer baskıda zeminden renk çıkaran defter ilgi odağı oldu.

- Kendinden karıştırıcılı termos bardak yine ilgi çeken ürünlerden

Bu zamana kadar bizimle çalışan müşterilerimiz, rakiplerinden hep bir adım öne geçti, 2022 de gramafon promosyon olarak yine aynı misyonu üstleneceğimizden emin olan müşterilerimiz ve müşteri adaylarımızla fuarda 4 gün boyunca iş geliştirdik, hasbihal ettik, hasret giderdik.

Gramafon Ailesi olarak, tüm dost, kardeş, arkadaş ve partnerlerimize saygı ve muhabbetlerimizle hayırlı bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum. 

Saygılarımla 

Gramafon promosyon adına

İbrahim Gayberi

Gramafon, 2024 sezonuna ''merhaba'' dedi

Promosyon ürünleri, firma veya kurumların, kurumsal kimliğine bağlı kalarak hazırlanan çeşitli hediyelik veya kullanışlı reklam ürünleridir. 

Bunlardan başlıcaları, hediyelik setler, seramik ve porselen ürünler, hambez kaymak çanta, mouse pad, şemsiye, ahşap palet ve ahşap bardakaltı, kalem, ajanda, duvar saati, t-shirt, polar ceket, hesap makinesi, usb gibi ürünlerdir. 

Bunun amacı, etkili ve kullanışlı tanıtım ürünlerinin, elden ele dolaşmasını sağlayarak marka bilinirliğini ve algısını oluşturarak, markanın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktır. 

Bir ürün üzerinde baskılı marka, slogan veya logo olmadığı sürece bu ürün ''konuşan'' bir ürün değildir. 

Ancak bu ürün baskılı olduğunda artık gittiği her yerde, alındığı her elde, konduğu her masada sizin adınıza sizin tanıtımınızı yapacak "konuşan" bir üründür. 

Buna bazıları, hediyelik eşya der, bazıları promosyon ürünü, bazıları da eşantiyon der, bu kavramların hepsi aynı kapıya çıkar. Hepsinin hedefi kısaca "tanıtım" dır. 

Tanıtım, pazarlama ve markalaşma, kurum kimliğine ve bilinirliğine ciddi derecede katkı sağlar. 

Hedef kitlenize veya müşteri portföyünüze, onların günlük hayatta sürekli kullanabileceği ürünler hediye etmeniz, akılda kalıcı olmanızı sağlar. 

Hele ki, bu ürün doğru seçilmişse ve doğru zamanda, doğru yerde hedef kitlenizle buluşmuşsa etkisi çok daha kalıcı ve yüksek olacaktır. 

Mesela, mobilya aksesuarları üreten bir firmanın hedef kitlesi aksesuar tedariği yaptığı mobilya firmalarının ustalarıysa, doğru ürünü bulmak için burdan yola çıkmalı. Bu mobilya ustalarının en çok kullandığı veya ihtiyaç duyduğu ürün, çelik metre, hesap makinası, çizim defteri veya su terazili kalemse bu ürünlerin hediye edilmesi çok daha etkili olacaktır. 

Ülkemizde, promosyon ürünleri üretimi de oldukça yaygın seviyededir. Uzak doğuya bağımlılık ve ithalat ihtiyacı gün geçtikçe azalmaktadır. 

Yerli ve milli sermayeyi destekleme hedefi doğrultusunda AR-GE ye büyük önem veren Gramafon promosyon, neredeyse yılın 52 Haftası sürekli yeni ürünler ortaya koymaktadır.

Ürettiği ürünlerin %25 ini de ihracaat yapan Gramafon promosyon, 2024 yılında bu oranı %50 bandına çıkarmak hedefindedir.

Bu hedefle 2024 yılının trendleri olarak sayabileceğimiz ürün çeşitlerinden,

Baskılı,

#Mousepad

#Kaymakhambezçanta

#Metalbardakaltı

#Havlu

#Şemsiye

#Hesapmakinesi

#Metalkalem

#Ajanda

#Masasetleri

#Cepdefterleri

#Tshirt

#Seramikveporselenkupa

#Kahvefincanı

Gibi ürünler olarak sayabiliriz. 

2024 yılı sezonunun, ekonomimizin inkişaf edeceği, savaşların duracağı barış dolu bir yıl olmasını temenni ederiz. 

Saygılarımızla

Gramafon Promosyon